Příběhy mých klientů

Přečtěte si o zkušenostech těch, kteří proměnou svého prostoru už prošli. Zjistíte, co je vedlo k tomu, že mé služby vyhledali, jaké měli požadavky a co jim systém, který jsem vnesla do jejich domácnosti nebo kanceláře, přinesl. Třeba se vám některé situace budou zdát povědomé.

JAKUB VOVES

střihač

Služby: dokumenty na svém místě

Nápad oslovit firmu Orkado přišel od mé ženy. Že prý nám uklidí a zorganizují celý byt, včetně mého pracovního „koutku“. Musím přiznat, že představa, jak se někdo snaží dát do pořádku můj pečlivě organizovaný chaos, ve mně budila lehkou nervozitu. A zároveň určité škodolibé pobavení. Moc se mi do toho nechtělo, ale v zájmu zachování domácí pohody jsem se rozhodl neklást tomuto nápadu odpor.
O to větší bylo mé překvapení z výsledku. S několika málo konzultacemi se Jitce povedlo vnést do mého chaosu řád, o kterém se mi ani nesnilo. Tedy lépe řečeno snilo, ale nikdy jsem toho nebyl schopen. Jitčin zásah mi přinesl nejen okamžitou radost a klid a mír v duši, ale dokonce mě začalo těšit řád udržovat. I když se občas stane, že na mém stole a v přilehlém okolí převezme vládu Chaos, díky Jitčině systému se pro mě znovunastolení Řádu stalo víceméně rutinní záležitostí. Za to Orkadu patří můj veliký dík.

Musím přiznat, že představa, jak se někdo snaží dát do pořádku můj pečlivě organizovaný chaos, ve mně budila lehkou nervozitu. Naštěstí zbytečně.

JAKUB VOVES
střihač

JAKUB VOVES

Po deseti letech bydlení v bytě 3+kk se dvěma komorami, dvěma sklepy a dvěma dcerami jsem zjistila, že je všude plno. A že ani nevíme, co kde máme.

BÁRA PETROVÁ
stylistka

BÁRA PETROVÁ

BÁRA PETROVÁ

stylistka

Služby: organizace a úklid prostoru

Po deseti letech bydlení v bytě 3+kk se dvěma komorami, dvěma sklepy a dvěma dcerami jsem zjistila, že je všude plno. A že ani nevíme, co kde máme. Proto jsem se rozhodla obrátit na profesionála. Pokud si myslíte, že svůj nepořádek si každý musí uklidit sám, mýlíte se. Každý potřebuje Jitku.
Přesně ví, jak vše uchopit, kde začít, jak vyklízet, co vyhodit a co si ponechat. Postará se o odpad i nepotřebné věci a celý váš zbylý majetek roztřídí do kategorií tak, že vše bez přemýšlení najdete. Nikde nic zbytečně neleží, šuplíky jsou dokonale využité a každá věc v prostoru má své dané a logické umístění.
Velkým bonusem bylo, že se do procesu zapojila i paní na úklid. Kromě toho, že pomáhala s vyklízením, také celý prostor, včetně všech skříní, zásuvek i skrytých zákoutí, perfektně vyčistila.
Po dokončení celého projektu, který byl nečekaně svižný, jsem byla naprosto unešená. A mé nadšení trvá i teď, po dvou letech. Systém a pořádek, který Jitka vnesla do naší domácnosti, se snadno udržuje, a tak máme s dcerami stále jasno, kde co máme a co kam patří.

Velké díky Orkado!

JOOST THEUNISSEN

generální ředitel Auto Qliniq

Služby: stěhování bez stresu, organizace a úklid prostoru

Jitka zorganizovala přestěhování celé naší kanceláře o osmi pracovních místech. Majitel nemovitosti se náhle rozhodl objekt prodat, a proto bylo nutné naši společnost přestěhovat co nejrychleji. Jenže jsme byli uprostřed sezóny, kdy je práce nejvíc. Nikdo z nás se stěhování nemohl věnovat, protože jsme byli zaneprázdněni vlastní prací.
Potřebovali jsme někoho, na koho se budeme moci 100% spolehnout. Někoho, kdo zvládne zorganizovat balení, přesun a nové umístění všech věcí tak, abychom v novém působišti mohli ihned začít pracovat. Navíc bylo nutné vše stihnout od pátečního večera do pondělního rána, aby stěhování nepřerušilo naši práci.
Jitka celou operaci zvládla včas a s bravurou. V pondělí ráno po stěhování jsme se hned mohli pustit do práce, veškeré naše materiály byly roztříděné, řádně označené a vše bylo snadno dohledatelné. Kancelářský nábytek byl dokonce rozmístěný efektivněji, než jsme plánovali, a na svém místě byly i květiny, které Jitka pořídila.
Jsem si jistý, že pozvat si Jitku by mělo smysl, i kdybychom se nestěhovali. Její služby nejsou levné, ale vřele ji doporučuji, protože nám svým profesionálním přístupem k organizování prostoru ušetřila spoustu práce během stěhování a my jsme mohli zůstat plně operativní.

Jsem si jistý, že pozvat si Jitku by mělo smysl, i kdybychom se nestěhovali. Její služby nejsou levné, ale svým profesionálním přístupem nám ušetřila spoustu času i peněz.

JOOST THEUNISSEN
generální ředitel Auto Qliniq

JOOST THEUNISSEN

Služby Jitky/Orkada jsou jedinečné, výsledek její práce je senzační a můj vděk ohromný.

LUCIE ROZEHNALOVÁ
advokátka

LUCIE ROZEHNALOVÁ

LUCIE ROZEHNALOVÁ

advokátka

Služby: organizace a úklid prostoru, odvoz vyřazených předmětů

Budu stručná. Služby Jitky/Orkada jsou jedinečné, výsledek její práce je senzační a můj vděk ohromný. Potřebu uspořádat, vytřídit a zorganizovat spíž a prádelnu jsem měla již dlouho, ale také jsem měla málo času a zoufalou nechuť se do této práce vrhnout. Z tohoto důvodu jsem se domluvila na spolupráci s Jitkou, byť pro mě nebylo jednoduché překonat ostych a ukázat chaos skrytých míst někomu cizímu. Jitka je však ohromný profesionál, naprosto nic ji nezaskočí, absolutně neřeší, jak prostory vypadají na počátku prací, ale pouze to, jak mají vypadat, aby co nejlépe sloužily svému účelu. Vše jsme společně vytřídily a zbylé věci následně Jitka systematicky a logicky uspořádala. Nejlepší však je to, že nastavený systém uspořádání se nadále udržuje velmi snadno, každá věc má své místo a všem členům rodiny je jasné, kam věci patří. Po zkušenosti se spíží a prádelnou mi Jitka uspořádala také garáž a šatny. Dnes je to dva roky a mohu říci, že zavedený pořádek se velmi snadno udržuje a již nikdy se na místa, kde byla Jitka, nevrací chaos. Domácnost je srovnaná, věci jednoduše dohledatelné, úložné prostory přehledné. Moc děkuji Jitko!

NORA VLÁŠKOVÁ

psychoterapeutka

Služby: organizace a úklid prostoru

Jsem intuitivní chaotik,což se mi při práci psychoterapeutky skvěle hodí, ale horší je to v domácnosti, kterou sdílím s manželem, třemi dětmi a kocourem. Patřím k obtížnému druhu klientů, protože věci nerada vyhazuji, neumím si představit, že změní své místo, a navíc se úklidu nechci ani účastnit! Musím ocenit, že se Jitka mému vnitřnímu nastavení dokázala přizpůsobit.
Věci, u kterých odhadla, že jsou na vyhození, dala stranou. A mě překvapilo, že mi nedělalo problém se jich opravdu zbavit. Cítila jsem, že se děje něco, co mě začalo velmi zajímat. Dříve jsem spoustu věcí měla zkrátka proto, že jsme je kdysi koupili nebo mi je někdo daroval. Najednou jsem si uvědomila, že opravdu dobrý pocit mám jen z věcí, které mi dělají radost.
Vnímala jsem, že se v nově zorganizovaném prostoru cítím volně a svobodně, jako bych konečně byla doma. A uvědomila jsem si, kolik energie a času mi braly věci, které nepotřebuji. Jako by se s novým uspořádáním uvolnila i tíha minulosti, kterou jsem si nesla v hlavě. Jako by náš prostor získal novou kvalitu, což jsem pocítila nejen já, ale překvapivě i mé dospívající děti.
Dnes už víme, jak na to, a jsme schopni vracet věci na místo, protože víme, kam patří. A s podporou pravidelné docházky paní na úklid nám nová kvalita zůstala. Zkušenost s Jitkou považuji za velmi účinnou „terapii“, kterou všem doporučuji. Výsledek opravdu stojí za to.

Zkušenost s Jitkou považuji za velmi účinnou „terapii“, kterou všem doporučuji. Výsledek opravdu stojí za to.

NORA VLÁŠKOVÁ
psychoterapeutka

NORA VLÁŠKOVÁ

Velmi jsem ocenila přítomnost montéra, který vypomohl s montáží nábytku, polic, konzolí, obrazů, ale i s instalací pračky.

KATEŘINA KUPKOVÁ
maskérka

KATEŘINA KUPKOVÁ

KATEŘINA KUPKOVÁ

maskérka

Služby: organizace a úklid prostoru po nastěhování, odvoz vyřazených předmětů

Stěhování děsí každého a pro ženu bez partnera a matku dvou dětí, jako jsem já, bylo přímo noční můrou. V předstihu jsem balila věci do krabic a s každou nich jsem cítila větší úzkost, kam to všechno v novém a menším bydlení uložím a jak si s tím vším poradím. Možná to byl osud, ale pár dnů před stěhováním se ke mně dostalo doporučení na společnost Orkado. Pod tlakem situace, jsem si službu bez většího přemýšlení objednala.
Nejprve se mi ulevilo, ale když přijel náklaďák, začala jsem být dost skeptická. To vše, co se mělo naložit a pak zase vyložit, se přece během víkendu nemůže dát do takového stavu, aby se v novém prostoru dalo alespoň trochu normálně žít. Jenže to, co se začalo dít, bylo neuvěřitelné.
Zatímco stěhováci vynášeli další a další nábytek a krabice, mně už před očima rostl nový domov, jedna místnost po druhé. Beze zmatku, protože Jitka, přestože ani neznala obsah krabic, měla jasnou představu, co kam uložit. Do všeho vnášela řád a logiku a bez sebemenšího zaváhání pro mě a mé děti vytvořila nový domov.
Díky Jitce jsem se zbavila hromady předmětů, které jsem dříve nedokázala vyhodit. Najednou jsem je vyřazovala s radostí, a to i díky vědomí, že některé z mých věcí se ještě poslouží jinde. Náš nový prostor se postupně měnil v prostorný, vzdušný a překrásný domov s logicky uspořádaným nábytkem i stylovými dekoracemi. Jitka byla organizátorkou, architektkou, designérkou i terapeutkou v jedné osobě. A mně svým přístupem změnila nejen vnímání prostoru, ale i sebe samé.
Velkým plusem bylo, že k sobě Jitka měla také pečlivou paní na úklid, která uklidila každý kout a očistila každý předmět. Snad ještě víc jsem ale ocenila přítomnost montéra, který vypomohl s montáží nábytku, polic, konzolí, obrazů, ale i s instalací pračky.
Po setkání s Jitkou mi ubylo práce s domácností, děti jednoduše fungují ve svém i našem společném prostoru a nikde nás není nic, co by nám překáželo. A navíc na sebe máme mnohem víc času. A na závěr mám osobní vzkaz pro Jitku: „Jitko, pokračuj a dělej lidi kolem sebe šťastnými tím, co umíš. Každý, kdo bude mít to štěstí, že se do jeho prostoru vrhneš, mi určitě dá za pravdu!“

JOSEF LIŠKA

majitel společnosti Liška Solutions

Služby: organizace a úklid prostoru, dokumenty na svém místě, odvoz vyřazených předmětů

Na Orkado jsme se obrátili po pozitivní zkušenosti s organizací a tříděním věcí v naší domácnosti. Potřebovali jsme pomoci s organizací dokumentů a materiálů, které se u nás hromadily minimálně 10 let. Jak podnikání rostlo, rozrůstaly se nové projekty i řady našich kolegů. A ukázalo se, že každý má jiný systém a preferenci zakládání dokumentů. To občas vedlo ke zmatkům a chaosu. Věděli jsme, že potřebujeme nastolit nový systém, ale chyběl nám potřebný čas. I proto jsme tento krok dlouho oddalovali.
S Jitkou jsme si během krátkého vstupního rozhovoru ujasnili, jaké typy dokumentů u nás asi najde i jaká je naše představa o jejich dělení. Jitka poté zvládla během několika málo dní projít tisíce dokumentů a roztřídit je dle příslušnosti k jednotlivým firmám i podle kategorií. Následně s námi prošla jednotlivé roztříděné hromádky, aby si ověřila, co je třeba dále uchovávat a organizovat a co je možné skartovat.
Podle objemu dokumentů v jednotlivých hromádkách a jejich očekávaného přibývání v budoucnosti pak Jitka navrhla způsob ukládání, pořídila šanony různých velikostí a dokumenty do nich uložila. Šanony označila popisky tak, aby bylo okamžitě jasné, co v nich je. Pak už následovala jen krátká instruktáž, abychom věděli, co kde hledat.
Jitkou nastolený systém nám ulevil a už po pár týdnech se ukázalo, že je intuitivní a snadný. Každý dokument teď bez většího úsilí najdeme, a navíc v systému můžeme snadno pokračovat nebo ho dále rozvíjet. To pro nás znamená jednoznačnou úlevu a výraznou úsporu času, který můžeme věnovat jiným věcem. Tuto službu proto můžu jednoznačně doporučit a vnímám ji jako velmi efektivní.

Jitka zvládla během několika málo dní projít tisíce dokumentů a roztřídit je podle příslušnosti k jednotlivým firmám i podle kategorií.

JOSEF LIŠKA
majitel společnosti Liška Solutions

JOSEF LIŠKA

Návazné smysluplné uspořádání nových outfitů v šatníku se po zásahu Jitky udržuje skoro úplně samo. Precizní přehlednost skvěle pomáhá při výběru, co na sebe.

OLGA ROCHOWANSKÁ
stylistka

OLGA ROCHOWANSKÁ

OLGA ROCHOWANSKÁ

stylistka

Služby: služby dalších profíků - spolupráce při organizaci šatníku

Jsem stylistka a jednou ze služeb, které nabízím, je vytvoření funkčního šatníku u klientů doma. Po kombinování a vrstvení oblečení po mém odchodu klientce zůstává chaos. A právě tuto nezáviděníhodnou situaci mi pomohla vyřešit Jitčina služba.
Návazné smysluplné uspořádání nových outfitů v šatníku se po zásahu Jitky udržuje skoro úplně samo. Precizní přehlednost skvěle pomáhá při výběru, co na sebe. Klientky většinou poté, co poznají služby Orkada u šatníku, objednávají organizaci i dalších domácích prostor, které se mění doslova před očima. A všichni, kteří se pro službu rozhodli, mi úlevně děkují za spásný kontakt.

MÁJA BENDOVÁ

studentka

Služby: organizace a úklid prostoru

Za tuto zkušenost a Jitčinu návštěvu jsem velmi vděčná. Jitka mi společně se svým týmem krásně uklidila pokoj, ale co je víc, dokonce mi pomohla zorganizovat věci a zbavit se těch nepotřebných. Přiznám se, že k takhle radikálnímu vytřídění bych se nikdy neodvážila. Této pomoci si moc vážím a Jitčiny služby vřele doporučuji!

Přiznám se, že k takhle radikálnímu vytřídění bych se nikdy neodvážila. Této pomoci si moc vážím a Jitčiny služby vřele doporučuji!

MÁJA BENDOVÁ
studentka

MÁJA BENDOVÁ

Ačkoliv jsem si říkala, že vybalování zabere minimálně týden, Jitka se kolem sebe rozhlédla a během pár minut měla jasno.

JOHANA ŠPICAROVÁ
učitelka

JOHANA ŠPICAROVÁ

JOHANA ŠPICAROVÁ

učitelka

Služby: organizace a úklid prostoru po nastěhování

Moje maminka se rozhodla přestěhovat z rodinného domu do menšího bytu. Vzhledem k tomu, že jsme obě denně v práci, a mě navíc čekalo zkouškové období na VŠ, bylo naším přáním, aby se celá akce zvládla během jednoho víkendu. A protože jsem se s firmou Orkado už setkala při organizaci prostor v budově, kde pracuji, rozhodla jsem se ji oslovit, aby bylo stěhování co nejjednodušší.
Nejprve jsem si myslela, že se Jitka naplno zapojí až při vybalování a probírání věcí, ale nakonec jsem ocenila, když se do práce pustila už ve chvíli, kdy byly všechny místnosti v novém bydlení po strop zaskládané krabicemi a nábytkem.
Ačkoliv jsem si říkala, že vybalování zabere minimálně týden, Jitka se kolem sebe rozhlédla a během pár minut měla jasno. Dokázala všechny přítomné instruovat, co kam přijde, a tím nad stěhováním převzala veškerou kontrolu. A já jsem měla pocit, že je to vlastně zábava, protože ze mě spadla zodpovědnost za chod celé akce, a navíc všechno běželo jako po másle.
Díky Jitčině energii jsme byli všichni schopni pracovat efektivně. A když jsem večer opouštěla maminku s Jitkou v bytě a jela po celém dni unavená domu, Jitce stále zářily oči a byt neopustila, dokud nebylo vše na svém místě. Druhý den protřídila veškeré chaoticky sbalené věci, včetně léků a kosmetiky, a v podstatě za 48 hodin z nového bytu vytvořila zabydlený domov, kde každý přesně ví, kde co má. Děkujeme Orkadu!

HELENA THEUNISSEN

právnička

Služby: organizace a úklid prostoru, dokumenty na svém místě, odvoz vyřazených předmětů

Pro profesionální reorganizaci pracovny jsem se rozhodla po stěhování, kdy byl stav naší domácí kanceláře zcela neúnosný. Promíchané soukromé a firemní faktury s osobními dokumenty celé rodiny a dalšími lejstry, papír do tiskárny na několika místech, zásoba prošlých tonerů a další papíry rozmístěné různě po domě. Pracovna byla zkrátka v rozkladu do té míry, že se mi do ní ani nechtělo vstupovat.
Úklid pracovny jsem proto odsouvala, nevěděla jsem, kde začít, a byla jsem si jistá, že když se do toho pustím, čeká mě spousta práce. Když jsem zjistila, že existuje někdo, kdo zkrotí i cizí chaos, moc jsem neváhala a službu Orkado jsem se rozhodla vyzkoušet. Jitka se této výzvy nezalekla, naopak působila, že se na celý proces nesmírně těší. Mě zatím vyčerpávalo už jen pomyšlení, co vše bude třeba udělat. A o to více mě překvapilo, jak malá časová investice byla z mé strany potřeba. Přesto nově nastavený systém naplnil mé představy.
Na začátku jsem dostala jasné instrukce, jak bude celý proces probíhat. Nejprve jsem do kanceláře z celého domu přesunula všechny věci, které tam svým účelem patřily. Jitka vše roztřídila do kategorií a pak jsme společně rozhodly, které z dokumentů je možné zlikvidovat. Tím, že vše bylo předpřipravené, mi práce šla od ruky, a dokonce mě bavila, protože přicházela úleva a začínala jsem si uvědomovat, co všechno vlastně mám a co opravdu potřebuji.
Jitka mi pomohla zbavit se staré administrativy, roztřídit firemní záležitosti a dát systém všem dokumentům. Spravování administrativy dostalo řád, vše bylo najednou přehledné a snadno dostupné pro každodenní i občasné využití. Veškeré dokumenty dostaly nové jednotné šanony, které byly jasně označené. Svého místa se dočkaly i všechny kancelářské potřeby. A abych nezapomněla: každý kout kanceláře prošel při reorganizaci také precizním úklidem.
Ve finále Jitka prostor doladila nenáročnými sukulenty a svíčkou. Od té doby se kancelář stala mým oblíbeným místem, kde se mi dobře pracuje. A dokonce mě baví i zakládat dokumenty, protože vím, kam patří. První dny po Jitčině návštěvě jsem se do kanceláře chodila podívat jen tak, pro radost. A proto už se těším na reorganizaci garáže!

Ve finále Jitka prostor mé pracovny doladila nenáročnými sukulenty a svíčkou. Vzniklo tak útulné místo, kde se mi dobře pracuje.

HELENA THEUNISSEN
právnička

HELENA THEUNISSEN

Byl jsem překvapený, jak jednoduché bylo rozhodnutí, co vyhodit, když byly věci přehledně roztříděné do kategorií.

PETR TICHÝ
majitel stavební firmy

PETR TICHÝ

PETR TICHÝ

majitel stavební firmy

Služby: organizace a úklid servisního vozu

Nejsem standardní zákazník, který Orkado sám od sebe vyhledal nebo mu bylo doporučeno. Jitku totiž znám už několik let, dříve jsme se potkávali v zaměstnání, kde byla svým smyslem pro systém, pečlivost a pořádek pověstná. Když jsme se po pár letech opět setkali, představila mi Orkado. A mně se popravdě nechtělo věřit, že by si podobnou službu někdo objednal.
Mé pochyby se Jitce zdály jako parádní výzva. Proto jsme uzavřeli sázku. Dám Orkadu v plén jakýkoliv svůj prostor, který nebudu předem uklízet, a Jitka ho společně se svou kolegyní zorganizují a řádně uklidí. A když nebudu s výsledkem spokojený, přijde Orkado o svou odměnu. V opačném případě službu zaplatím, a navíc se Jitce veřejně omluvím formou reference.
Navrhl jsem, že Jitce dám k dispozici svůj servisní vůz, v němž vládl můj pečlivě udržovaný chaos. Auto jsem zanedlouho po naší dohodě nechal Jitce napospas. Byl jsem instruován, že aby mohlo dojít k proměně, bude v určité fázi nezbytná má přítomnost. Když jsem dorazil, bylo už auto prázdné a dokonale vyčištěné a veškeré předměty byly pečlivě roztříděné podle druhu na podlaze garáže. Nemohl jsem uvěřit, kolik jich bylo, a nacházel jsem věci, se kterými jsem se už dávno rozloučil.
Následoval úkol vyřadit vše nepotřebné. Byl jsem překvapený, jak jednoduché bylo rozhodnutí, co vyhodit, když byly věci přehledně roztříděné do kategorií. A zaskočilo mě, kolik adeptů k vyřazení v autě vozím. Poté jsem Jitce popsal, jak často které věci používám a které předměty potřebuji mít nejvíc při ruce. A to bylo z mé strany všechno.
Když jsem si auto přišel vyzvednout, šokovalo mě, kolik volného místa v něm mám. A potěšilo mě, že nové uložení předmětů mělo logiku. I když od mého setkání s Jitkou už uplynula nějaká doba, auto mám stále ve stejném stavu. Aniž bych se do čehokoliv musel nutit, sám v něm teď uklízím a vracím věci na své místo. Asi zkrátka nechci o nový stav přijít. To tedy znamená, že se Orkadu musím veřejně a s pokorou omluvit a uznat, že to funguje. Ale dělám to s radostí a s díky!

LUCIE LIŠKOVÁ

majitelka soukromé základní školy

Služby: organizace a úklid prostoru

Orkado je služba, která opravdu pomáhá! Nám konkrétně pomohla, když jsme se před mým porodem stěhovali do zrekonstruovaného domu. Stěhování navíc probíhalo na začátku školního roku, který je pro nás, jako majitele základní školy, vždy náročný. Jitka nás skutečně zachránila! Neúnavně na naší zakázce každý den pracovala od brzkého rána do pozdního večera a náš cíl mít vše hotové do porodu si vzala skutečně za svůj.
Jitka citlivě a zároveň přímočaře přistoupila k otázkám vyřazení nepotřebných věcí. A vytvořila pro nás ucelený systém ukládání jednotlivých druhů věcí. Skvělé bylo, že Jitka nepřicházela sama, ale v doprovodu paní na úklid. Služba tak nespočívá jen v třídění věcí a jejich umístění na optimální místa, ale zahrnuje také dokonalý úklid celého prostoru. Jitka byla každý den pozitivně naladěná, vždy hledala nejlepší řešení, byla velmi rychlá a diskrétní.
Celý systém organizace věcí a jejich umístění vymýšlela tak, aby co nejvíce zohledňoval naše potřeby. Systém následně ukázala i manželovi a vysvětlila i našim dětem tak, aby se na něm mohli podílet všichni. Službu vřele doporučuji a plánuji v budoucnu opět využít. Osobně oceňuji i fakt, že Jitka po dokončení byla k dispozici, aby nám poradila, když jsme něco nemohli hned najít. To se ale stalo asi jen dvakrát, protože nastavený systém je velmi intuitivní.
I když to Jitka zvládne třídění i bez vaší osobní přítomnosti, doporučuji se procesu zúčastnit. Rychleji se tak doberete k cíli, protože Jitka do nově nastaveného systému zapracuje vaše připomínky a potřeby. Výsledkem služby není „jen“ pořádek, systém a řád, ale hlavně klid, radost, harmonie, svoboda a nová energie. Jitčina profesionalita, lidskost, citlivost a výjimečné organizační schopnosti jsou i z tohoto důvodu k nezaplacení. Ještě jednou děkujeme, máme se teď lépe!

Skvělé bylo, že Jitka nepřicházela sama, ale v doprovodu paní na úklid. Služba tak nespočívá jen v třídění věcí a jejich umístění na optimální místa, ale zahrnuje také dokonalý úklid celého prostoru.

LUCIE LIŠKOVÁ
majitelka soukromé základní školy

LUCIE LIŠKOVÁ

Jitka je pečlivá a systematická, ať už jde o přestěhování klienta do jeho nového prostoru, finální organizaci a úklid po náročné montáži, nebo zorganizování stávající kuchyně nebo šatny.

PŘEMYSL MALKOVSKÝ
majitel společnosti CZinteriery

PŘEMYSL MALKOVSKÝ

PŘEMYSL MALKOVSKÝ

majitel společnosti CZinteriery

Služby: služby dalších profíků - design, návrh a výroba nábytku

Orkado je služba, která dotahuje naše interiéry k dokonalosti. Jitka je pečlivá a systematická, ať už jde o samotné přestěhování klienta do jeho nového prostoru, finální organizaci a úklid po náročné montáži nebo zorganizování stávající kuchyně nebo šatny. Naše spolupráce funguje oboustranně, a pokud jsou naše služby žádoucí, zapojujeme se my do projektů Orkada. Jitku doporučuji všem, kteří mají rádi svůj volný čas.

JOLANA VOBOŘILOVÁ

Jednatelka společnosti Hájek a Boušová spol.sr.o.

Služby: Organizace a úklid prostoru

Z původně plánovaného malého úklidu a uspořádání garáže se stal nakonec docela velký projekt, ale jsem za to moc ráda. Čekala jsem, že tento pro mne nedůležitý prostor bude trochu porovnaný a uklizený - a asi nic víc, jen jsem chtěla pořádek ..
Pokaždé, když ale vejdu do garáže, jsem nadšená :-) Nemám krabice ani zdaleka naplněné a ta svoboda, že mám spoustu věcí kam dát… A vypadá to bezvadně, výsledek je bezkonkurenční. Všude Orkado i Elfu chválím a jsem hrdá na svoji krásnou garáž :-) Nemyslela jsem si, že budu mít z tohoto projektu takovou radost...
Moc děkuji za perfektní a profesionální přístup, vše bylo organizačně dokonalé, komunikace s Jitkou byla moc příjemná nejen na profesní úrovni.
Přeji spoustu spokojených zákazníků, jako jsem já:-)

... a ta svoboda, že mám spoustu věcí kam dát...

JOLANA VOBOŘILOVÁ
Jednatelka společnosti Hájek a Boušová spol.sr.o.

JOLANA VOBOŘILOVÁ