organizace
 a dokonalý úklid prostoru

organizace a dokonalý úklid prostoru

Je jedna služba, rozdělená do dvou činností. Po kombinaci těchto činností jsou všechny vnitřní i vnější prostory aktualizované a veškeré předměty řádně roztříděné, vyčištěné a uspořádané.

 

vyřazení nepotřebného

Pilířem celého úspěchu je osvobodit vás od předmětů, které si ponecháváte jen z nejrůznějších důvodů pocitů viny. Provedu vás tímto procesem a společně najdeme ten správný důvod. Zbavením se nepotřebného, dáváte hodnotu tomu, co si ponecháte. Slibuji nečekanou úlevu.

třídění nevyřazeného a intuitivní uspořádání

Ty předměty, které pro vás mají opravdovou hodnotu-přináší vám užitek nebo radost, intuitivně uspořádám s ohledem na vaše zvyklosti a potřeby a tak, že vám nebude zátěží vracet je zpět na své místo, ale bude to činnost, kterou si automaticky osvojíte.

dokonalý úklid

Podporou a nedílnou součástí této služby je dokonalý úklid, který provádějí kvalifikované dámy. Činnost probíhá současně s organizací, jedná se o pečlivý úklid vnitřních a vnějších prostor včetně očištění všech předmětů.

uspořádání dokumentace

uspořádání dokumentace

Papír, papír a zase papír…a nikdy nevíte, jak s ním naložit a kam ho založit, abyste ho našli ve chvíli, kdy ho budete potřebovat. Vytvořím vám takový systém, který vás bude bavit, budete vědět kam pro co šáhnout a zařazení nebudete odkládat.

 

Třídění

Dokumentaci papír po papíru roztřídím dle druhu dokumentu a vytvořím skupiny, ve kterých již lejstra, pokud je třeba, řadím chronologicky za sebou. Současně mapuji chod kanceláře nebo domácnosti a již tvořím první návrh na zakládací systém.

Vyřazování a intuitivní uspořádání

Následně budu potřebovat vaši spoluúčast na vyřazení neaktuální dokumentace. Vzhledem k tomu, že máte dokumenty již předpřipravené, rozhodnutí se tvoří snadno a bez vašeho zbytečného časového investu.

Předložím návrh na řazení do pořadačů-zakládací systém.

Dokonalé zakládání

Ujasníme si barevné provedení pořadačů, v kanceláři se většinou řídíme firemními barvami a v domácnosti vybíráme citlivě dle interiéru a vašeho vkusu. Pořadače pořídím, lejstra založím dle odsouhlaseného zakládacího systému a vytvořím štítky se srozumitelným popisem.

organizované stěhování

organizované stěhování

Stěhování je náročná záležitost především po psychické stránce. Tolik předmětů je třeba uchopit, zabalit, uložit do krabice, přenést, převézt a opět vybalit a někam uložit. Mohu stát při vás a postarat se o předměty, a i celý proces zkoordinovat.

 

Zmapování situace

Kromě termínů, před balením potřebuji znát informace i o novém prostoru-velikost, účel jednotlivých místností, nábytek a jiných úložných prostorách a jejich rozmístění. Toto vše může celý proces po nastěhování velmi urychlit.

Balení v bodě A

Ideální je, pokud při balení společně předměty procházíme a oddělujeme zrno od plev a nepotřebné vyřadíme. Předměty, které ustály selekci, pečlivě zabalím a uložím do krabic dle kategorie. Box označím-druh předmětu a místnost, kam je třeba v bodě B krabici nastěhovat.

Převoz a vybalení v bodě B

Zkoordinuji stěhovací společnost a celý proces. Po nastěhování následuje služba organizace a dokonalý úklid a samozřejmě vybalení a uložení všech předmětů. Odvezu veškeré krabice i balicí materiál. Zůstává vám čistý uspořádaný prostor, jen se nastěhovat.

odvoz vyřazených věcí

odvoz vyřazených věcí

Já bych to klidně vyhodila, ale kam s tím…? Také si některé předměty necháváte jen proto, protože zkrátka nevíte, jak s nimi naložit? Já těmto předmětům dávám druhou šanci. Předám je právě tomu, kdo je bude dál užívat a mohou mu přinášet radost.

 

směsný a tříděný odpad

Odvoz směsného a tříděného odpadu (plast, papír, sklo, prošlé léky, drobné elektro) je samozřejmostí.

(v ceně služby)

sběrný dvůr

Zajistím nakládku a odvoz vyřazených předmětů větších rozměrů.

(služba za příplatek)

charita

Spolupracuji s azylovými domy, dětskými domovy, domovy pro seniory, dětskými sportovními centry atd. Zvolím tu správnou organizaci pro ten správný předmět.

(v ceně služby)

dodavatelské služby

dodavatelské služby

Spolupracuji s několika dodavateli, které mám zkušenostmi prověřené jako spolehlivé, ochotné a spolupráce nám jde od ruky. V případě potřeby a zájmu, mohu jen doporučit.

 

strojové čištění

Zajistím vyčištění vaše sedací soupravy, sedáků na židlích nebo koberců z jakéhokoliv materiálu.

stylistka

Umím váš šatník intuitivně uspořádat, ale zda v něm máte ty správné kousky, tak s tím vám může poradit má stylistka.

návrh a výroba nábytku

Pokud vám v prostoru chybí nějaký kus nábytku, nebo je třeba některý obnovit, tak i s tímto vám mohu pomoci.

drobné stavební a servisní práce

Téměř vždy při proměnách narazíme na nějaký nedodělek nebo potřebu něco opravit, pak vám servisní technik může být k dispozici.

stěhovací společnost

Stěhování zajistím komplexně, nakontaktuji stěhovací službu, s kterou spolupracuji a na vás je jen být při balení, abychom nepřeváželi to, co už nebudete potřebovat.

kouč pro osobní rozvoj

Dost často klienti po proměně, převážně domácnosti, chytí „druhý dech“ a mají potřebu začít měnit i svůj život a pokud neví kde začít, tak kouč je ideální urychlovač.