osvobozující proměna vaší kanceláře nebo domácnosti

Proč Orkado

Co to je?

Celková jednorázová proměna prostoru. Zbavím vás nepotřebného a intuitivně uspořádám to, co si ponecháte. Nedílnou součástí je pečlivý a dokonalý úklid, který provádí má asistentka a v neposlední řadě zajistím i odvoz vyřazených předmětů.

Kdy to potřebuji

Pokud máte pocit, že se vám nepořádek ve vašem prostoru stal pánem, žijete v chaosu, jste zahlceni věcmi, chybí vám energie, nevíte si s tím vším rady, nebo přišel čas na změny ve vašem životě, tehdy orkado potřebujete.

Co vám to přinese?

Od zorganizovaného a čistého prostoru, kde máte jen to, co potřebujete nebo vám přináší radost, po více času pro sebe a klidnější mysl. Změna je tak obrovská a osvobozující, že přichází automatická motivace si stav udržet.

Služby

organizace a dokonalý úklid prostoru

Proměna je docílena kombinací dvou činností, a to organizací nepořádku a dokonalým úklidem.

uspořádání dokumentace

Vaší dokumentaci smysluplně roztřídím, založím do šanonů a vytvořím štítky s popisem.

organizované stěhování

V bodě A vytřídíme nepotřebné, vše pečlivě zabalím, celé stěhování zkoordinuji a v bodě B intuitivně uložím-viz služba organizace a úklid.

odvoz vyřazených věcí

Zbavím vás veškerého odpadu a vyřazených věcí, vše pečlivě ekologicky vytřídím nebo předměty podpořím charitu.

dodavatelské služby

V případě zájmu vám doporučím spolehlivé partnery pro využití dalších služeb. Intenzivně spolupracuji s truhláři, návrháři malíři, stylistkami, …,, kteří mi pomáhají dovést projekt k dokonalosti.

O mně

Nikoho nesoudím a žádný nepořádek mě nešokuje. Naopak čím větší chaos i špína, tím větší výzva pro mě a také větší potenciál na pořádnou proměnu a větší uspokojení pro mě i mého klienta.  Nikdy mě ten pocit neomrzí, když se na závěr společně díváme na proměněné prostory, většinou jsem sama překvapená a potlačuji slzy nad výsledkem a radostí klienta. 

swiper-img-1.jpg

Příběhy

Nahlédněte na příběhy klientů, kteří proměnou svého prostoru prošli, jaké měli potřeby nebo co jim chybělo a co bylo spouštěčem, proč službu vyhledali a jakým jim byla přínosem, třeba se vám budou zdát některé situace povědomé.

Mája Bendová-studentka

organizace dívčího pokoje

Jitka a její tým mi krásně uklidili pokoj, ale co víc, dokonce mi pomohli zorganizovat a vyházet nepotřebné věci. Této pomoci si moc vážím a vřele doporučuji!

Kontaktujte mě

Adresa

U Hrocha 1298
165 00 Praha 6-Suchdol

Telefon

605 202 530

Email

snajdrova@orkado.cz

Sociální sítě

Máte dotaz?

Odeslat