RADIKÁLNÍ PROMĚNA

Zkombinuji organizaci prostoru s úklidem tak, že změnu rozhodně nepřehlédnete.

VŠE DOTAŽENÉ DO KONCE

S šikovným týmem v zádech zajistím, aby byl výsledek bez chybičky a nedodělků.

PÉČE O VYŘAZENÉ PŘEDMĚTY

Pro věci, které už nepotřebujete, vždy hledám další smysluplné využití.

Služby

Organizace a dokonalá péče o váš prostor

Váš prostor zorganizuji tak, aby se vám v něm lépe žilo nebo pracovalo, a má asistentka se postará o perfektní úklid. Zbavíte se věcí, které nepotřebujete, a jednou provždy dáte sbohem chaosu. Nečekaná a rychlá proměna vám přinese, příliv nové energie a více času pro sebe.

Dokumenty na svém místě

Roztřídím vaše dokumenty a založím je do šanonů nebo složek, které označím štítky s jejich přehledným obsahem. Vytvořím vám takový systém, který vás bude bavit, zakládání nebudete odkládat a vždy budete vědět, kam pro co sáhnout.

Stěhování bez stresu

Dokážu vám, že stěhování může proběhnout v klidu. Vše zabalím, zkoordinuji práci stěhovací firmy a v novém prostoru pro vaše věci najdu to správné místo. Celý proces bude cesta pro váš nový začátek.

Doplňkové služby

Nákupy pro vás bez vás

Odvoz vyřazených předmětů

Služby dalších profíků

Výsledky mé práce

Jitka Šnajdrová

Kdo to za vás udělá?

Jitka Šnajdrová

No přece já. A s radostí!
Jmenuji se Jitka Šnajdrová a jsem zakladatelka společnosti Orkado.
Už od dětství mě baví dávat věcem řád. Proto jsem se rozhodla svou vášní živit. I když to může znít zvláštně, nepořádek mě přitahuje a dokážu se s ním vypořádat, ať už je jakýkoliv.

Někteří z mých klientů váhali, zda mě oslovit, protože se za svůj chaos styděli a nechtěli ho s nikým sdílet. Ale obavy nejsou na místě. Nikoho nesoudím a pro každého navrhnu řešení, na jehož konci zůstane čistý prostor, ve kterém panuje systém a řád. Vzniká tak spolupráce přínosná pro obě strany, která dělá radost mým klientům i mně.

Pojďme se seznámit